Elżbieta Nasielska - Astor Ustawienia rodzinne Zajęcia Art Terapi Galeria kontakt

Art  Terapi

 

Po dwuletniej przerwie, zapraszam na nowy, absolutnie rewelacyjny cykl warsztatów "Radykalne uwalnianie przez sztukę".

Inspiracją do tego cyklu jest moja wieloletnia praca z rysunkiem, grafiką, kolorem, energią oraz metoda C.T.Typinga "Radykalne wybaczanie", a także książka "Radykalna manifestacja marzeń". A przedewszystkim osobiste doświadczenia i wspaniałe rezultaty uwolnienia i rozwiązania długoletnich trudnych, nierozwiązywalnych relacji, powodujących wiele bólu, cierpienia, bezradności, smutku w moim życiu i życiu najbliższych (7 lat pracy innymi metodami nie przyniosło żadnych rezultatów w tej sprawie). Pewnego dnia olśniło mnie, sięgnęłam po kartony, kolorowe kredki, wykonałam cykl grafik według "trzech kroków" i stało się - uwolniłam siebie i innych od tej beznadziejnej, niszczącej zdrowie, radość życia, potencjał twórczy, talent, relacje z samą sobą i najbliższymi sprawy. Wszyscy zwyciężyliśmy, staliśmy się wolni i szczęśliwi!
Rezultaty w pełni zamanifestowały się dwa tygodnie później. Doszło do pojednania i ugody na wszystkich poziomach, dla najwyższego dobra mojego i wszystkich z tym związanych. Jestem naprawdę szczęśliwa, to jest właśnie ta chwila, kiedy do niej powracam czuję uwolnienie i szczęście. To jest odpowiedź na pytanie, które zadała mi Pani Redaktor z TVP - Pytanie na śniadanie - Czy jest Pani szczęśliwa? - Tak byłam w pełni!

Zajęcia prowadzi - Elżbieta Nasielska-Astor

Jestem trenerem rozwoju potencjału osobistego, malarką, absolwentką Instytutu Makrobiotycznego w Szwajcarii (filozofia, medycyna japońska), praktykiem transformacji i integracji oddechem, praktykiem NLP, Huny, trenerem pracy ciałem - pulsing. Uczyłam się w Centre for Complementary Health Body In Balans w Kanadzie, a także szkoliłam się u trenerów z USA, Anglii, Włoch i Hawajów. Pracuję także metodą ustawień systemowych według Berta Hellingera, w pracy grupowej i sesjami indywidualnymi. Malarstwem, pracą z kolorami, terapią przez sztukę, konsultacjami kolorystycznymi we wnętrzach i otoczeniu zajmuję się od wielu lat. Jednocześnie tworzę portrety energetyczne, obrazy intencyjne, grafiki dekoracyjne, które można oglądać na wystawach krajowych i międzynarodowych oraz stałych ekspozycjach (więcej na www.diamante.com.pl).
Należę do grona laureatów międzynarodowego konkursu Art&Business w roku 2000. Brałam udział w wielu wystawach zbiorowych. Współpracuję z fundacjami na rzecz dzieci i osób niepełnosprawnych.
Moje prace znajdują się w zbiorach prywatnych na całym świecie. Inspiracją dla mojej twórczości są osobiste przeżycia, spotkania z ludźmi, podróże.
Polecam wszystkim "zabawę w malowanie", dotarcie do swojej prawdziwej istoty, która daje nam wiele szczęścia i radości.

 1. Jeżeli nosisz w sercu ból, cierpienie, stare zranienia, smutek, osamotnienie, poczucie izolacji.
 2. Jeśli jesteś gotów na uwolnienie siebie i innych od tej beznadziejnej, niszczącej zdrowie, radość życia, wolność, poczucie spełnienia sprawy.
 3. Jeśli chcesz dokonać transformacji energetycznego wzorca, który to powoduje, to.

To dobrze wybrałeś!
Przyjdź, zobacz, doświadcz!

 1. Odkryj swoją moc
 2. Odkryj swoje talenty
 3. Wyzwól swój potencjał osobisty
 4. Wyzwól siebie i innych - swoich najbliższych
 5. Zdecyduj się na życie w wolności, miłości, obfitości i radości

 

Znajomość sztuki oraz umiejętności techniczno-graficzne, w czasie zajęć są bez znaczenia. Twórczość płynie z najwyższego źródła - duszy - i tak już jest.

Możesz to zrobić!

Trening prowadzony na zamówienie:

 • dla firm
 • grup zamkniętych
 • organizatorów zainteresowanych współpracš

Serdecznie zapraszam

Zapisy i wszelkie informacje:
www.diamante.com.pl, astor@diamante.com.pl

 

 
   
   
 
© 2B Media > Projektowanie stron internetowych.